nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Bytom, Szombierki

Bytom, Szombierki
mieszkanie na sprzedaż

AKM-MS-10021

Oferuję na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe z balkonem o powierzchni 47,4 m2, zlokalizowane na 1 piętrze z ładnym widokiem. W budynku znajduje się winda, a ogrzewanie jest miejskie. Kilka minut od centrum. Mieszkanie ma założoną księgę wieczystą i jest do własnej aranżacji. ...

Powierzchnia
48,00 m2
Piętro
1
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
4 687,50 zł
cena 225 000 
mieszkanie na sprzedaż - Bytom, Szombierki
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Świętochłowice, Centrum

Świętochłowice, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

AKM-MS-10020

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie położone w Świętochłowicach przy ulicy Polnej. Lokal usytuowany jest na trzecim piętrze, czteropiętrowego bloku po termomodernizacji. Mieszkanie składa się z salonu, sypialni, kuchni, łazienki z WC i przedpokoju. Do mieszkania przynależy ...

Powierzchnia
38,00 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
4 342,11 zł
cena 165 000 
mieszkanie na sprzedaż - Świętochłowice, Centrum
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Zabrze, Poremba

Zabrze, Poremba
mieszkanie na sprzedaż

AKM-MS-10019

Nowoczesne, właśnie wyremontowane i wyposażone w nowe meble kuchenne i pełny sprzęt AGD mieszkanie na Zaborzu/Porembie w Zabrzu. Wolne od zaraz! Mieszkanie gotowe do zamieszkania dla wymagających osób ceniących wysoki standard. Mieszkanie przeszło pełny remont m.in. ...

Powierzchnia
51,00 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
8 215,69 zł
cena 419 000 
mieszkanie na sprzedaż - Zabrze, Poremba
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Zabrze

Zabrze
mieszkanie na sprzedaż

AKM-MS-10017

Na sprzedaż ustawne, rozkładowe mieszkanie położone z Zabrzu przy ulicy Grabowej 13. Lokal usytuowany jest na drugim piętrze niskiego, czteropiętrowego bloku po termomodernizacji. Mieszkanie składa się z: - salonu z wyjściem na balkon - dużej sypialni - łazienki z WC ...

Powierzchnia
44,00 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
5 340,91 zł
cena 235 000 
mieszkanie na sprzedaż - Zabrze
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Katowice, Kostuchna

Katowice, Kostuchna
mieszkanie na sprzedaż

AKM-MS-10016

Do sprzedaży dwa pokoje Katowice, ul. Boya Żeleńskiego Mieszkanie o pow.46 m2 dwa pokoje, rozkład dwustronny Brak balkonu ogrzewanie miejskie. Wspólnota mieszkaniowa - parking tylko dla mieszkańców zamykany bramą.

Powierzchnia
46,00 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
5 000,00 zł
cena 230 000 
mieszkanie na sprzedaż - Katowice, Kostuchna
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Bytom, Rozbark

Bytom, Rozbark
mieszkanie na sprzedaż

AKM-MS-10015

Proponuje sprzedaż mieszkania w Bytomiu przy ul. Głowackiego  trzypokojowego / pokoje przejściowe/ o powierzchni 55m2,ogrzewanie kominkowe na drewno, łazienka z wc oddzielnie, /łazienka do remontu/,mieszkania usytuowane jest na drugim piętrze budynku trzypiętrowego. ...

Powierzchnia
55,00 m2
Piętro
2
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
5 090,91 zł
cena 280 000 
mieszkanie na sprzedaż - Bytom, Rozbark
Kryteria wyszukiwania

rozumiem