nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Dąbrowa Górnicza, Mydlice

Dąbrowa Górnicza, Mydlice
mieszkanie na sprzedaż

AKM-MS-10013

Do sprzedaży mieszkanie  Dąbrowa Górnicza, ul. Ludowa Mieszkanie położone na  parterze  - brak balkonu - miejskie ogrzewanie - 1 pokój + salon z aneksem kuchennym - do remontu - stan mieszkania nada się pod wynajem czynsz 580 zł ogrzewanie miejskie 

Powierzchnia
39,00 m2
Piętro
parter
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
4 615,38 zł
cena 180 000 
mieszkanie na sprzedaż - Dąbrowa Górnicza, Mydlice
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Sosnowiec, Centrum

Sosnowiec, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

AKM-MS-10012

Do sprzedaży dwa pokoje w Sosnowcu przy ul. Urbanowicza łazienka po generalnym remoncie rok temu, reszta do remontu - okna plastikowe - miejskie ogrzewanie - 1 piętro z balkonem czynsz 600 zł Ogrzewanie miejskie 

Powierzchnia
39,00 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
5 538,46 zł
cena 216 000 
mieszkanie na sprzedaż - Sosnowiec, Centrum
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Dąbrowa Górnicza, Gołonóg

Dąbrowa Górnicza, Gołonóg
mieszkanie na sprzedaż

AKM-MS-10011

Do sprzedaży mieszkanie w Dąbrowa Górnicza ul. Krasickiego – Gołonóg – kawalerka z możliwością zrobienia 2 pokoi – z balkonem – parter – do generalnego remontu – czynsz ok 600 zł –miejskie ogrzewanie Zapraszam do kontaktu!

Powierzchnia
39,00 m2
Piętro
parter
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
4 871,79 zł
cena 190 000 
mieszkanie na sprzedaż - Dąbrowa Górnicza, Gołonóg
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Bytom, Stroszek

Bytom, Stroszek
mieszkanie na sprzedaż

AKM-MS-10010

Bardzo dobra lokalizacja na Stroszku. Tuż obok Dolomity Sportowa Dolina – centrum narciarsko-snowboardowe, centrum handlowe, M1, siłownia całodobowa, Rezerwat przyrody Segiet czy lasy miechowickie. Przestronne mieszkanie z założoną księgą wieczystą, bez obciążeń. Szybki ...

Powierzchnia
49,20 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
3 841,46 zł
cena 189 000 
mieszkanie na sprzedaż - Bytom, Stroszek

Knurów
mieszkanie na sprzedaż

AKM-MS-10007

Mieszkanie po generalnym remoncie 3-4 lata temu (wymieniona instalacja elektryczna, nowe drzwi wejściowe i wewnętrzne, gładzie na ścianach, podłoga jednolita w całym mieszkaniu – panele podłogowe, nowe okna trzyszybowe, parapety marmurkowe). Łazienka remontowana około ...

Powierzchnia
56,00 m2
Piętro
7
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
5 964,29 zł
cena 334 000 
mieszkanie na sprzedaż - Knurów

Tarnowskie Góry
lokal na wynajem

AKM-LW-9904

Proponuje wynajem lokalu w Tarnowskich Górach, Powierzchnia użytkowa – 150m2, wysokość pomieszczeń – 3,15m; Podział powierzchni: poczekalnia wraz z toaletą dla klientów, sala obsługi , pomieszczenie socjalne/kuchnia, toaleta dla pracowników. Wentylacja ...

Powierzchnia
150,00 m2
Piętro
parter
Cena za m2
60,00 zł
cena 9 000 
lokal na wynajem - Tarnowskie Góry
32