nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Sosnowiec, Centrum

Sosnowiec, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

AKM-MS-10012

Do sprzedaży dwa pokoje w Sosnowcu przy ul. Urbanowicza łazienka po generalnym remoncie rok temu, reszta do remontu - okna plastikowe - miejskie ogrzewanie - 1 piętro z balkonem czynsz 600 zł Ogrzewanie miejskie 

Powierzchnia
39,00 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
6 025,64 zł
cena 235 000 
mieszkanie na sprzedaż - Sosnowiec, Centrum
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Dąbrowa Górnicza, Gołonóg

Dąbrowa Górnicza, Gołonóg
mieszkanie na sprzedaż

AKM-MS-10011

Do sprzedaży mieszkanie w Dąbrowa Górnicza ul. Krasickiego – Gołonóg – kawalerka z możliwością zrobienia 2 pokoi – z balkonem – parter – do generalnego remontu – czynsz ok 600 zł –miejskie ogrzewanie Zapraszam do kontaktu!

Powierzchnia
39,00 m2
Piętro
parter
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
4 871,79 zł
cena 190 000 
mieszkanie na sprzedaż - Dąbrowa Górnicza, Gołonóg
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Bytom, Stroszek

Bytom, Stroszek
mieszkanie na sprzedaż

AKM-MS-10010

Bardzo dobra lokalizacja na Stroszku. Tuż obok Dolomity Sportowa Dolina – centrum narciarsko-snowboardowe, centrum handlowe, M1, siłownia całodobowa, Rezerwat przyrody Segiet czy lasy miechowickie. Przestronne mieszkanie z założoną księgą wieczystą, bez obciążeń. Szybki ...

Powierzchnia
49,20 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
4 247,97 zł
cena 209 000 
mieszkanie na sprzedaż - Bytom, Stroszek
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Sosnowiec, Sielec

Sosnowiec, Sielec
mieszkanie na sprzedaż

AKM-MS-10009

Do sprzedażt mieszkanie położone w Sosnowiec Sielecul. Witosa – 3 pokojowe w układzie nieprzechodnim – z balkonem – do remontu – okna plastikowe – 4 piętro bez windy – ogrzewanie miejskie – ciepła woda miejska Zapraszam do kontaktu!  

Powierzchnia
60,00 m2
Piętro
4
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
4 583,33 zł
cena 275 000 
mieszkanie na sprzedaż - Sosnowiec, Sielec
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Knurów

Knurów
mieszkanie na sprzedaż

AKM-MS-10007

Mieszkanie po generalnym remoncie 3-4 lata temu (wymieniona instalacja elektryczna, nowe drzwi wejściowe i wewnętrzne, gładzie na ścianach, podłoga jednolita w całym mieszkaniu – panele podłogowe, nowe okna trzyszybowe, parapety marmurkowe). Łazienka remontowana około ...

Powierzchnia
56,00 m2
Piętro
7
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
5 964,29 zł
cena 334 000 
mieszkanie na sprzedaż - Knurów

Ruda Śląska, Wirek
mieszkanie na sprzedaż

AKM-MS-9994

Oferuję na sprzedaż świetne, dwupokojowe mieszkanie położone w Rudzie Śląskiej, dzielnicy Wirek przy ulicy Osiedlowej. Mieszkanie położone jest na czwartym, ostatnim pietrze niskiego, ocieplonego bloku. Lokal składa się z salonu, sypialni, kuchni, łazienki z WC ...

Powierzchnia
38,00 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
4 184,21 zł
cena 159 000 
mieszkanie na sprzedaż - Ruda Śląska, Wirek
Kryteria wyszukiwania

rozumiem